Ласкаво просимо на сайт медичного центру "Женева"


  Контакти : +38(098)0440055 +38(0619)444555 +38(0619)490029

Ласкаво просимо на сайт медичного центру "Женева"

НАШІ НАПРЯМКИ

Кваліфікований персонал

Головна наша цінність - уважне і дбайливе ставлення до потреб наших пацієнтів. Уважний і ввічливий персонал, невтомні тренінги та курси підвищення кваліфікації наших фахівців з атестацією, забезпечать Вам приємне перебування в клініці.

Широкий спектр фахівців

Високий професіоналізм наших фахівців, передові медичні технології та сучасне обладнання дозволяють забезпечити своєчасну діагностику, профілактику, і в разі необхідності - призначити ефективне лікування. У нас Ви отримаєте кваліфіковану допомогу за всіма медичними напрямками.

Якісне лікування

Медичний центр "Женева" пропонує кваліфіковану допомогу в рамках діагностики, лікування і профілактики захворювань. У нас Ви отримаєте європейський сервіс, індивідуальний підхід та повну конфіденційність інформації. Крім того, Ви зможете скористатися вигідними умовами програми лояльності та комплексних програм обслуговування.

Зручне розташування

Медичний центр "Женева" розташований в центральній частині міста Мелітополя. Перед входом в клініку є місця для парковки автомобіля. Також, до нас легко дістатися на маршрутному таксі (в трьох хвилинах ходьби від медичного центру розташовані зупинки).

Новини нашого центру

Читати далі
Читати далі
Читати далі
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю