Ласкаво просимо на сайт медичного центру "Женева"


  Контакти : +38(098)0440055 +38(0619)444555 +38(0619)490029

КТ (комп’ютерна томографія) легких при коронавірус (Covid-19)

Комп’ютерна томографія, КТ легенів, при підозрі на коронавірус або вірусну пневмонію є основним і першорядним методом діагностики.

При збереженні температури протягом тривалого часу, втрати нюху, задишки, здавленості або болю в грудях – не затягуйте з викликом лікаря, швидкої медичної допомоги або відвідуванням Центру комп’ютерної томографії «МЕДРЕЙ». Пізня діагностика підвищує ризики можливих ускладнень при вірусної пневмоніі.
На КТ легенів видно вогнищеві зміни в органах грудної клітини, їх кількість, розміри і ступінь поширеності. На підставі даних комп’ютерної томографії легенів, при наявності двосторонньої полісегментарної пневмонії і наявності клініко-лабораторного дообстеження виключається або підтверджується коронавірусна інфекція.

Важливо, що процедуру КТ легенів може зробити будь-який, оскільки діагностика не має протипоказань.

Скільки за часом триває КТ легенів?

Процедура КТ легенів проходить за 5-6 хвилин, протягом яких більшу частину часу оператор укладає пацієнта в правильне положення, щоб зробити комп’ютерну томографію органів грудної клітини. Під час КТ легенів по команді лікаря необхідно затримати дихання 4 рази на 5 секунд. Після цього процедура завершується реконструкцією зображення і пацієнт залишає кабінет КТ. Комп’ютерна томографія легень не вимагає спеціальної підготовки.

Запишіться на КТ легенів вже зараз щоб зробити комп’ютерну томографію в Мелітополі в Медичному центрі «Медрі» на новому комп’ютерному томографі Siemens Somatom Emotion 16 з дотриманням всіх заходів безпеки за доступною ціною і отримаєте інформативні результати діагностики на електронному носії з укладенням висококваліфікованого лікаря-рентгенолога. Для отримання докладної інформації про вартість і швидкого запису на КТ легенів, зателефонуйте медичного центру «Медрі»:

+380(97)-031-11-99 і приходьте за адресою: вул. Університетська 48/1.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю