Ласкаво просимо на сайт медичного центру "Женева"


  Контакти : +38(098)0440055 +38(0619)444555 +38(0619)490029

Функціональна діагностика

Функціональна діагностика в Мелітополі

Відділення функціональної діагностики в медичному центрі “Женева” здійснює:

  • діагностику захворювань органів і їх систем;
  • оцінку функціональних можливостей органів з використанням інструментальних методів дослідження.

Застосовуються функціональні методи дослідження для:

  • раннього виявлення патологій організму;
  • диференціальної діагностики захворювань;
  • контролю ефективності здійснюваного лікування пацієнтів.

Сучасні методи дозволяють виявити більшість серйозних захворювань серця і великих судин. Причому виявити проблеми можна на початковій стадії і в доклінічній формі. Відділення функціональної діагностики в медичному центрі “Женева” оснащено сучасною багатофункціональною діагностичною апаратурою. Це обладнання в поєднанні з професіоналізмом наших фахівців дозволить ефективно, швидко і грамотно провести обстеження будь-якого пацієнта.

Види обстеження

  • Електрокардіографія (ЕКГ) – найбільш поширений і відомий метод функціональної діагностики. Він простий у виконанні, доступний і високоінформатівен. Є частиною обов’язкового обстеження організму пацієнта і дає можливість діагностувати більшість серцевих аномалій. Серед них: порушення електричної провідності, збільшення м’язи серця, інфаркт міокарда (загибель серцевого м’яза) і недостатній кровотік.
  • Ехокардіографія – ультразвукове обстеження анатомо-функціональних характеристик серця. Це провідний метод діагностики набутого і вродженої вади серця, перикардиту, інфекційного ендокардиту, кардіоміопатії, пухлини серця, виявлення сторонніх предметів і внутрішньосерцевих тромбів. Ехокардіографія дозволяє діагностувати ішемічну хворобу серця і виникаючи при її перебігу ускладнення. Її використовують для оцінки функціонального стану хворих на гіпертонічну хворобу, ішемічну хворобу серця та при інших захворюваннях.
  • Ультразвукове дослідження судин – ультразвуковий метод візуалізує процес кровотоку в організмі. Він дозволяє розкрити і оцінити патологічні процеси відбуваються в судинах. Головне переваги цього методу дослідження: захворювання можна виявити до прояву клінічних симптомів. При проведенні процедури можна відстежити рух крові по судинах і виявити органічні і функціональні порушення кровотоку.
Поділитися:
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю