Ласкаво просимо на сайт медичного центру "Женева"


  Контакти : +38(098)0440055 +38(0619)444555 +38(0619)490029

Кардіологія

Лікар кардіолог в Мелітополі в медичному центрі “Женева” – Біглер Людмила Артурівна, Яковлєв Віталій Геннадійович.

Серцево-судинні захворювання – найнебезпечніші і найпоширеніші захворювання 21 століття. Вони утримують позиції нарівні з онкологією і діабетом. Це статистика і з нею доводиться рахуватися. У зоні ризику опиняється кожен. І тільки уважне ставлення до власного здоров’я та своєчасне звернення до лікаря кардіолога в Мелітополі зведе до мінімуму загрозу. Тому роль лікаря-кардіолога – одна з головних серед профільних лікарів. У медичному центрі “Женева” кардіолог надасть кваліфіковану допомогу починаючи від елементарної ЕКГ і закінчуючи більш серйозними дослідженнями.

Профілактика серцево-судинних захворювань лежить в основі здоров’я кожного. Нам здається, що спортивні навантаження вирішать більшість проблем з серцем, але перш ніж давати аеробне або силове навантаження на організм, перевірте своє серце. Розумний підхід повинен бути до всього, в т.ч. і до свого здоров’я. Не нехтуйте їм!

Якщо у вас з’явилися побоювання або тривожні симптоми, своєчасно перевіряйте свою серцево-судинну систему. У цьому вам допоможе лікар кардіолог в Мелітополі в медичному центрі “Женева”

Поділитися:
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю