Ласкаво просимо на сайт медичного центру "Женева"


  Контакти : +38(098)0440055 +38(0619)444555 +38(0619)490029

Офтальмологія

Відділення офтальмології в медичному центрі «Женева». Лікар офтальмолог в Мелітополі – Коваленко Людмила Станіславівна

Спотворення предметів, падіння зору, поява плям або «мушок» перед очима, сльозотеча, зміна сприйняття кольору, різь, свербіж, дискомфорт, хворобливе відчуття в оці або за очима, почервоніння – все це привід звернутися до офтальмолога в Мелітополі. І чим раніше пацієнт звернеться до лікаря, тим більше шансів для ранньої діагностики захворювань, своєчасного лікування та максимального збереження зорових функцій.

Відділення офтальмології в медичному центрі “Женева” оснащено сучасним оптичним обладнанням і тут працює професійний лікар офтальмолог. Це дозволяє скоротити кількість візитів до лікаря до мінімуму і провести багатостороннє якісне обстеження пацієнтів.

Висококваліфікований фахівець окуліст консультує дорослих і дітей з проблем пов’язаних із зором будь-якого ступеня складності. Велика частина досліджень зорового аналізатора і органу зору проводиться офтальмологом безконтактно. Це є комфортним для пацієнта і знижує ризик запальних ускладнень після обстеження.

Підбір окулярів в Мелітополі. Окуліст

Підбір простих і складних очок в МЦ “Женева” у лікаря окуліста в Мелітополі. Якщо неправильно підібрати контактні лінзи або окуляри це може призвести до головного болю і підвищеної стомлюваності, та навіть нашкодити зорової системі. Через те, що Ви не отримаєте необхідної якості зору, виникнуть проблеми при роботі. У Вашому повсякденному житті, а у дітей і школярів – труднощі з навчанням і розвитком.

Основна вимога при проведенні оптичної корекції – вона повинна забезпечувати необхідні зорові характеристики і комфорт. На прийомі у офтальмолога в нашому медичному центрі в Мелітополі Вам підберуть оптику після діагностики зору. Лікар окуліст врахує всі особливості зорової системи, а безліч інших факторів, що впливають на зір: рід занять, спосіб життя, вік і особисті переваги.

Поділитися:
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю