Ласкаво просимо на сайт медичного центру "Женева"


  Контакти : +38(098)0440055 +38(0619)444555 +38(0619)490029

Проктологія

Лікар проктолог в Мелітополі – Сюсюкан Антон Юрійович

Проктологія є одним з основних напрямків медичного центру “Женева”. У нашому центрі веде прийом лікар проктолог Сюсюкан Антон Юрійович. Проктологія – область медицини, яка вивчає захворювання відділів товстого кишечника, в основному хвороби прямої кишки, найбільш поширеною з яких є – ГЕМОРРОЙ. Ризик появи цього захворювання найбільш високий у:

  • людей похилого віку;
  • людей, які ведуть малорухливий спосіб життя;
  • жінок в період вагітності.

Для запобігання серйозних наслідків необхідно подолати збентеження, звернувшись до профільного фахівця лікаря проктолога в Мелітополі. Велика частина проблем досить швидко і безбоязно вирішується. У нашому центрі Ви можете отримати професійну консультацію лікаря проктолога в Мелітополі. Ми надамо Вам допомогу при лікуванні більшості проктологічних захворювань.

Безопераційне лікування геморою

Врач проктолог

Лікар проктолог Лікар проктолог медичного центру “Женева” – Сюсюкан Антон Юрійович

Безопераційна методика лікування геморою – лігування латексними кільцями. В основі методики лежить використання спеціального апарату – лігатора. Він являє собою порожнистий циліндр з латексним кільцем. Лікування здійснюється за допомогою автоматичного вакуумного насоса, який втягується гемороїдальних вузол в просвіт лігатора. Потім накидається латексне кільце на підставу вузла, з подальшим стягуванням тканини вузла, що викликає ішемію і некроз тканин і живлячих судин. Через 7-10 діб після процедури вузол відпадає. При проведенні процедура застосовують знеболювання.

Лігування гемороїдальних вузлів за допомогою латексних кілець дозволить уникнути геморроідектоміі близько 80% пацієнтів хворих на геморой. Процедури проводяться амбулаторно. Обмеження працездатності не потрібно. Велика частина випадків лікування геморою, з використанням даної методики успішна при 2-й стадії захворювання. Припиняється виділення крові, запобігає випадання гемороїдальних вузлів. Методика лігування латексними кільцями може бути використана при 3-й стадії захворювання в разі коли у хворих спостерігаються чіткі межі вузлів.

При лікуванні після лігування, протягом двох днів, можливе виникнення у хворих почуття стороннього тіла в анальному каналі, а також не чітко виражений больовий синдром, що знімається ненаркотичними аналгетиками. Це пов’язано з пережатием ніжкигемороїдального вузла, не є ускладненням і не вимагають спеціального лікування.

Основні напрямки проктологічних послуг що надаються в зонах загального користування:

  • безопераційне лікування геморою;
  • лікування тріщини прямої кишки;
  • лікування анального свербежу;
  • лікування поліпів аноректальної області.
Поділитися:
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю