Ласкаво просимо на сайт медичного центру "Женева"


  Контакти : +38(098)0440055 +38(0619)444555 +38(0619)490029

Центр комп’ютерної томографії «МЕДРЕЙ»

Комп’ютерна томографія
(КТ
) – метод променевої діагностики, який полягає в пошаровому дослідженні тіла людини за допомогою рентгенівських променів з можливістю подальшої побудови багатоплощинних, в тому числі і ЗD-зображень. Запрошуємо на прийом в Центр комп’ютерної томографії “МЕДРЕЙ» в Мелітополі.

На сьогоднішній день метод став одним з основних в діагностиці більшості захворювань і широко застосовується при первинній, так і уточнюючій діагностиці. Одним з головних переваг комп’ютерної томографії є швидкість проведення дослідження і можливість одноразового сканування великих анатомічних областей.

Для отримання детальної інформації про вартість і швидкого запису на КТ, зателефонуйте до медичного центру «МЕДРЕЙ»: +380(97)031-11-99 і приходьте за адресою:вул. Університетська 48/1.

Коли призначають комп’ютерну томографію?

Показаннями до обстеження є багато патологічних змін, а саме:

 • КТ головного мозку при припущенні геморагічного інсульту, патологій судин, новоутворень в мозку і мозкових оболонках, гематом (з уточненням їх місцезнаходження). Якщо в анамнезі у пацієнта мальформація або судинна аневризма, проходження КТ необхідно.
 • КТ голови (черепної коробки) – в разі сильного удару, аномалії розвитку, перелому черепа, підозра на кісту та інші утворення. Знімок дозволить лікареві оцінити стан пацієнта і допоможе прийняти рішення про необхідність оперативного втручання.
 • КТ гортані – травми шиї з підозрою на пошкодження органів (свищі), чужорідні тіла в шиї, аномалії розвитку органів шиї (крилоподібна шия, вроджені кісти), пухлини гортані, щитовидної залози, стравоходу і інших м’яких тканин шиї, гнійно запальні захворювання м’яких тканин шиї (флегмони, абсцеси, інфільтрати), лімфогранулематоз, метастази пухлин в лімфатичні вузли, дивертикули стравоходу.
 • КТ ЛОР органів – виявити деформацію стінок носових ходів, виявити абсцеси і кістозні утворення, особливості будови основних і додаткових пазух носа, встановити наявність запальних процесів в області альвеолярних відростків, лобних пазух і гратчастої кістки, зовнішнього і внутрішнього вуха, онкопатологію.
 • КТ легенів – для з’ясування наявності вогнищевих і патологічних новоутворень, пневмонії, емфіземи, туберкульозу, для виявлення наслідків травматичних пошкоджень, підготовка до хіміотерапії.
 • КТ грудної клітини – при підозрі на патологію в органах, розташованих в грудній порожнині: плеврі, легенях, бронхах, стравоході, серці, лімфовузлах, а також молочних залозах.
 • КТ відділів хребта – сколіоз, травми, остеопороз, біль у ногах, міжхребцеві грижі, ураження хребців і дисків, остеохондроз.
 • КТ черевної порожнини, заочеревинного простору і органів малого тазу – для виявлення панкреатиту, портального та мезентеріального тромбозу, холангіту, дивертикуліту, апендициту, скупчення рідин, кіст, захворювань печінки (гепатит, цироз, гепатоз), феохромоцитом, патології жовчного міхура, аденоми або кісти надниркових залоз, гемангіоми і гепатоцелюлярної карциноми, абсцесів, чужорідних тіл, уражень лімфатичних вузлів.

Незамінне таке обстеження при підозрі на новоутворення.

 • КТ суглобів (плечових, тазостегнових, колінних) – для з’ясування причини виникнення болю в суглобі під час руху, скупчення в ньому рідини. Проводять таке дослідження, коли підозрюють у пацієнта розвиток артрозу, артриту, а також для встановлення ступеня патологічних змін суглобів.
 • КТ сечостатевої системи – при підозрі на онкологічну патологію у сечовому міхурі, нирках. Гідронефроз, полікістоз, наявність конкрементів (каменів).
 • КТ-ангіографія – за її допомогою досліджують судини, що забезпечують кров’ю:
 • головний мозок;
 • шию;
 • органи грудної клітини;
 • органи черевної порожнини, включаючи малий таз і нирки;
 • нижні і верхні кінцівки.

В результаті візуалізуються:

 • вроджені патології судин;
 • прохідність (звуження і обструкція) артерій;
 • аневризми, розшарування, тромбоз глибоких вен, в т.ч. нижніх кінцівок;
 • тромбоемболія легеневої артерії;
 • інші судинні захворювання і аномалії розвитку.

Лікарі – рентгенологи медичного центра «МЕДРЕЙ»

 1. Гавриленко Борис Сергійович лікар-рентгенолог вищої категорії, кандидат медичних наук, завідувач відділенням променевої діагностики і променевої терапії Запорізької обласної клінічної лікарні, член Європейського товариства радіологів.
 2. Пономаренко Вікторія Вікторівна – лікар-рентгенолог першої категорії, асистент кафедри променевої діагностики Запорізької медичної академії післядипломної освіти, член Європейського товариства радіологів, член Європейського товариства магнітного резонансу в медицині.
 3. Литвиненко Ольга Миколаївна лікар-рентгенолог виший категорії, член Європейського товариства радіологів.
 4. Дорошев Андрій Олексійович лікар-рентгенолог першої категорії. член Європейського товариства радіологів.
 5. Усова Маргарита Юріївна – лікар-рентгенолог другої категорії, член Європейського товариства радіологів, член Європейського товариства магнітного резонансу в медицині.
 6. Шаврова Тетяна Вікторівна – лікар-рентгенолог другої категорії, член Європейського товариства радіологів.

Центр комп’ютерної томографії «МЕДРЕЙ» в Мелітополі запрошує на КТ (комп’ютерну томографію).

Поділитися:
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю